UV BASKI

 

Uv makinamız ile plastik, cam, taş, ahşap, Lenticular,dekota metal vb. tüm yüzeylere malzeme ayırmadan 100 mm kalınlığa kadar  130×250  ebatında hertürlü zemine baskı yapıyoruz.
Başlıca baskı yaptığımız ürünler:

Cam UV baskı dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan mükemmel bir üründür. Cam üzerine hiç bir ekstra materyal veya sıvama yapmadandoğrudan cam üzerine UV Baskı yapmaktayız.

Camda ki en büyük sıkıntı ise camın boyayı emecek gözenekleri olmaması ve yüzeyinin çok parlak olmasıdır.Zafer Kaplan  Yapı Dekorasyon üzerinde tutunamayan UV mürekkepler yerine cama çok iyi tutan Uv mürekkepler kullanılmaktayız.

 

UV lambalar ile kurutulan boyalar  kalıcı ve kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlığı 10cm ye kadar olan bütün yüzeylere 130cm×250 cm. ölçüsüne kadar baskı yapabilmekteyiz. Dijital baskı ile kıyaslandığında; dijital baskı ile sıvama yapılan camlarda güneş ışınlarına bağlı olarak boya solarken, sıvanan malzeme camdan belli bir süre sonra ayrıldığı için kısa ömürlü kullanıma sahiptir. UV baskıda ise 5 sene boyunca ilk günkü canlılığını kaybetmez .Uzun süreli  projelerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir bir baskı türüdür.

 • Cep Telefonları

• Cep Telefonu Kılıfları
• Kontrol Panelleri
• Tuş Takımları
• Cam Yüzeyler
• Cam Plaketleri
• Plastik Yüzeyler
• Plastik Promosyon Ürünleri
• Metal Yüzeyler
• Metal Hediyelik Eşyalar gibi tüm yüzeylere malzeme ayrımı yapmadan uv led yöntemiyle baskı yapıyoruz.

  • Otomatik Kafa Yükseklik Belirleme
  • UV makineleri arasında dünyadaki en yüksek müşteri memnuniyetine sahip UV Flatbed baskı makineleri.
  • 3D Baskı Yapabilme Özelliğine Sahip Teknoloji.
  • Anti-Crash Özelliği İle Sensörlü Otomatik Baskı Durdurma Teknolojisi.
  • Her zeminde kaliteli ve çatlama yapmayan Dünyanın 1 numaralı UV boyası
  • güçlü ve endüstriyel etkili vakum masaları.
  • 4 renk+beyaz atma özelliği sayesinde en iyi ve keskin baskı çıktıları.
  • Baskı masasının üzerindeki pinler sayesindemalzemeyi kolay hizalama
  • Çok geniş baskı yapılabilir malzeme seçeneği cam, seramik, alüminyum kompozit, metal ağaç, taş, billboard, akrilik, pleksiglas, PVC dekota, poster kağıdı, duvar kağıdı, canvas, deri ve daha fazlası.

 

AHŞAP ÜZERİNE  UV BASKI

Ahşap üzerine UV Baskı, özellikle eğlence merkezleri ,Mutfaklar,yatak Odaları,Mobilya, restorantlar , gibi vitrinin önemli olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.  İstediğiniz ölçülerde istediğiniz miktarda istediğiniz görüntüyü UV baskı makinemizde çok kısa süre de Baskı Yapabilmekteyiz . Makinemizin Sahip Olduğu Ricoh Gen5 Yüksek çözünürlük Baskı Teknolojisi ile En iyi  baskı kalitesini Siz değerli Müşterilerimize Sunmaktayız. reklam panoları, Mobilya ve iç mimaride orta sehpa, kardorop, komidin gibi malzemelerde de sıklıkla görülmeye başlanmıştır.

Ahşap ve Diğer Malzemelerde  10cm kalınlığına Kadar  istediğiniz hayal ettiğiniz her türlü Fotoğraf, Resim, Ahşap üzerine Baskı Yapılabilmektedir. Restorantlar, cafeler, Mutfak Dolapları Yatak Odaları,eğlence mekanları,  gibi Bir Çok Yerde rastlamak mümkündür.

 

CAM UV BASKI

Cam yüzeyine uygulanan UV baskı teknolojisi ile dekorasyon alanında tüketiciyle yeni buluşan ve mükemmel estetik sağlayan bir üründür. Cam üzerine hiç bir sıvama yapmadan istediğiniz kalınlıktaki  camınıza kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmekteyiz. Cam Baskılarda baskı tekniği olarak camın arka yüzeyine baskı yapıp ön taraftan bakıldığı için hem çok şık bir görüntü hemde çizilme gibi bir olay söz konusu olmuyor.

 

Tezgah Arası Cam Baskı

Resimlerde de görüldüğü üzere en ince detaylara kadar bölgesel baskı yapabildiği gibi cam üzerinde beyaz baskı da istenilen bölgelere istenilen kalınlıkta atılabilir. Camda ki en büyük problem camın boyayı emecek yüzeyi olmamasına rağmen cam üzerindeki UV baskılarda üzerindeki kazınmalardan dolayı boya kalkmasına rastlanabilir. Ama UV-ART ailesi olarak geliştirdiğimiz arge çalışmaları sonucunda bu problemi de ortadan kaldırarak cam yüzeyine UV baskıda kusursuz estetiği elde etmekteyiz.Mutfak tezgah arasına bulunan cam panel yüzeyine uv baskı son zamanlar da trend haline gelmiş en belirgin uygulamalardandır. Bu durum sizi gereksiz leke ve kirlenmelerden koruyup mutfağınıza son derece şık bir görüntü kazandıracaktır.

Tezgah Arası Cam Baskı

Mutfak tezgah arası cam, istenilen görselin cam üzerine Uv baskı makineleri ile istenilen görsel baskı yapılması sonucu oluşturulmaktadır. Panel olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Mutfakları daha değerli hale getiren, aynı zamanda Bayanların, Mutfakların da geçirdikleri zamanı eşsiz ve benzersiz yapan dekorasyon için …Yapıştırma,folyo,kağıt kaplama kesinlikle değildir.Sıcak,soğuk,hava şartları,su,nem,rutubet kesinlikle ürünümüzü etkilemez.Kesilikle kir tutmaz,bakteri barındırmaz.. oval cam takımlarına resim baskı. oval duşakabin camlarına … . Ayrıca bu tarz ürünler gelişen teknoloji ile desteklendiği için diğer tezgah arası modellerine göre şık ve göz alıcıdır.

Tell them how they wouldn`t feel and learn in the same way i need help with my homework online if each one of https://drwritemyessay.com/ them weren`t in the class.