ZAFER KAPLAN YAPI DEKORASYON - İnşaat

Enter your keyword

NELER YAPIYORUZ

KONYA ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Konya da Tüm Asma Tavan Sistemlerini,Asma Tavan modellerini,Asma Tavan Uygulamalarını görebileceğiniz bir iş yeriniz var. Showroomumuzda; Petek Asma tavan,Buffle Asma Tavan, Mesh Asma Tavan,Alüminyum Asma Tavan ,pvc Asma Tavan ,Ahşap Asma Tavan, 60x60 Alüminyum Asma Tavan,60x60 Lay-on Asma Tavan,30x30 Lay-in Asma Tavan,30x30 Clip-in Asma Tavan, 30x60 Karolam Asma Tavan,60x120 Üstten Oturmalı Alüminyum Asma Tavan, 60x60 Taşyünü Asma Tavan, Decotavan,Pvc Petek Asma Tavan, Panel-85 Asma Tavan, Cnc İşleme Asma Tavan,Kartonpiyerli Asma Tavan , Poliüretan Çıta ,polietilen Çıta, Polistilen Çıta ile yapılan Asma Tavanların hepsini bir arada görebilirsiniz.Asma Tavan Fiyatları, Asma Tavan Modelleri,Asma Tavan Sistemleri hakkında detaylı bilgi için Showroomumuza bekliyoruz.

Evlerin  ve toplantı alanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha pek çok farklı alanın vazgeçilmez tercihlerinden birisi olan asma tavanlar günümüzde her geçen gün çok daha gelişerek teknoloji ile birleşek  yenilenmeye devam etmektedir.Ev ve İş yerleri Avm ler için  tavan bölümü oldukça önemlidir. Mekanın algılanmasında bütünlük sağlayan  bir etkin role sahip olan tavanlar şık ve gösterişli olması halinde çok büyük avantajları da beraberinde getirecektir. Konya  Asma tavan sistemlerinde müşterilerin ve firma sahibinin beklentileri göz önüne alınarak farklı estetik Dokunuşlar Yaparak, şık bir tasarım oluşturulabilir. Böylece mekanlar çok daha hareketli ve renkli bir görünüme sahip olacaktır. Konya Asma tavan modelleri ve Çeşitlerinin Bir çoğunu İş yerimizde Görebilirsiniz Konya'nın En Büyük Asma Tavan Showroomuna Sahibiz.  Konya Asma Tavan Sistemleri 
estetik bir görünüm oluşturmak, estetik olmayan görüntüleri gizlemek için yapılan, genellikle halka açık İş Yeri , Ev, Avm,kamu kuruluşları gibi ortamlarda sık tercih edilen bir tavan sistemdir. Değişik şekil ve modellerde mekana özel boyutlarda üretililebilir. Asma Tavan sistemlerinde yer alan pek çok tesisatı Asma Tavan içerisine gizleyerek, yangın dedektörleri, aydınlatma sistemlerini monte ederek mekan içinde çok daha şık bir görünüm kazandırır. Konya'da Asma Tavan ve  Dekorasyon alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde işimizi seviyor ve Sizin işinizi  kendi işimiz gibi titizlikle yapıyoruz. Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon.
anahtar teslim inşaat

Konya Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar Teslim İnşaat uygulamaları,  AnahtarTeslim Fabrika uygulamaları,Anahtar Teslim Villa uygulamaları,  Anahtar Teslim Müstakil   konutlar, Anahtar Teslim Dekorasyon Uygulamaları,Komple Tadilat, Mutfak Tadilatı, Banyo Tadilatı, ve benzerlerinin inşaat projelerinde Anahtar Teslim İnşaat Uygulamalarında Konya ve İlçeleri başta olmak üzere, Konya'nın Karatay , Meram , Selçuklu başta olmak üzere  bütün ilçelerine Proje bazlı  ve bireysel Anahtar Teslim İnşaat ve Dekorasyon hizmeti vermekteyiz. 
Zafer KAPLAN YAPI DEKORASYON

Konya Anahtar Teslim Villa İnşaat

Konya Anahtar Teslim Villa, Konya Anahtar Teslim Bahçe Evi, Konya Prefabrik Yapı...
Temelden çatıya betonarme müstakil ev veya villa yaptırmak mı istiyorsunuz? Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon AnahtarTeslim Villa da Konya da onlarca tamamlanmış projelerimizle siz değerli müşterilerimize Proje bazında Anahtar Teslim villa Dekorasyon ve tadilat işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz.

İş Yeri Dekorasyon ve Tadilat

Konya’da Ofis, işyerinizin, dükkanınızın, mağazanızın, Fabrikalarınızın,  Dekorasyon ve Tadilat yaptırmak istediğinizde vazgeçilmez adresiniz Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon ücretsiz keşif yapıyoruz. Beklentilerinizi dinliyor, İş yerinizin tadilatı konusunda  tecrübelerimizi size aktarıyor ve değişiklik yapmak istediğiniz  yerler için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğer İsterseniz bitmiş halini üç boyutlu olarak size sunuyoruz. Uzman ekibimizle  çalışmanın rahatlığını yaşayın.Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon Profesyonel  kadrosuyla Tadilat ve Dekorasyonun  her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında,  Anahtar Teslim Dekorasyon işlerinizi Tamamlayıp,Görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi taahüt ederiz.

Mobilya Dekorasyon Konya

Konya da Ahşap Dekorasyonu ,Konya da Ahşap Ev imalatı, Ahşap Asma Tavan, Ahşap Duvar Kaplamaları , Cnc Ahşap Uygulamaları, Lazer Kesimli Ahşap İmalatları ayrıca Mutfak dolaplarınızdan vestiyer dolaplarınıza, Hilton lavabo dolaplarından Gardrop uygulamalarına kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını gidermek için tek çatı altında tüm hizmetleri birleştirdik. Konya da Lake boyalı mobilya imalatı ve uygulaması, Akrilik boyalı mobilya imalatları, Ahşap masif panel uygulamaları ,Mebran Kapak mobilya uygulamaları, High gloss mobilya imalatı ve uygulaması, Mdf lam ve Suntalam mobilya uygulamaları başta olmak üzere bütün mobilyalarınızı zevkinize göre yeniden tasarlıyoruz. Mobilya dekorasyon konya

Mobilya Dekorasyon Konya


Mimarlık - Mühendislik ve İç Mimari Tasarım

İç mimari ev tasarımı konusunda hizmet veren Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon olarak bizlerin İç Mimarlık,Ev tasarımı noktasında en hassas olduğumuz konu iç mimarın profesyonelliğidir. Bir tasarım ortaya çıkarılacağı zaman en ince ayrıntısına kadar her nokta hesap edilmelidir. Burada müşterinin de isteği doğrultusunda hareket ederek hedefe en yakın çalışmayı ortaya çıkarıyoruz. Ancak bunu yaparken iç mimarlık noktasında dikkat edilmesi gereken hususları göz ardı etmeden hareket etmesi şarttır. Ev tasarımları konforlu yaşam alanları oluşturmak adına yapılan çalışmalardır. Genellikle hanımların ziyaret ettikleri yerlerden etkilenmeleri sonucu evlerini yenilemek istemeleri eşya değişiminden öteye gitmemektedir. Oysa ev tasarımı içerisinde eşya yenilemek en son etaptaki dokunuştur. Sadece görsellik noktasında tamamlayıcıdır. Burada esas amaç daha konforlu bir ev ortaya çıkarabilmektir. O halde gelin iyi bir iç mimar ev tasarımı konusunda Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon ile Beraber Yeniden Dizayn Edelim.

Dış Cephe Kaplama ve Yalıtımı

Firmamız Dış cephe kaplaması olarak fibercement cephe kaplama, Betopan uygulamaları , Boardex Uygulamaları, Gardex Uygulamaları,Silikon cephe kaplamaları, Yarı kapaklı cephe uygulamaları, Kompozit kaplama , Alüminyum kaplama ve cam uygulamaları, Kültür taşı uygulamaları , Dekoratif taş uygulamaları , Xps yalıtım uygulamaları, Eps Yalıtım uygulamaları, Taşyünü yalıtım uygulamaları, Paksiding cephe kaplamaları , Söve ve mantolama uygulamaları, Prekast cephe kaplamaları başta olmak üzere bir çok alanda sizlere hizmet vermektedir.

Otoklavlı fibercement kaplama ürünleri; yapıların her türlü yüzeyinde kullanabilen, üstün özelliklere sahip selüloz lifi takviyeli çimento esaslı levhalardır. fibercement cephe kaplama levhalarımız tamamen doğal maddelerden üretilmekte olup, çevre, doğa ve insan dostudur. Fibercement ürünlerin kalınlığı kullanılacakları yüzeye, proje detayına ve ihtiyaca göre ayrıca tespit edilmektedir. Estetik Bir Cephe için Fibercement Fibercement levhalar, birçok yüzey ve desende üretilebildiği için istenen görsel özelliği kolayca sağlamaktadır. Modern ve klasik cephe tasarımları ile uyumlu olarak uygulanabilir ve işlenebilme özelliği ile farklı çizgilerdeki cephe tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için en ideal ve kullanışlı malzemedir. Binalarımızda ısınmak ve serinlemek amacıyla kullandığımız kalorifer, kombi, klima ve buna benzer cihazların kullandıkları enerji, mantolama uygulaması ile yüzde 50 oranında azalabilmektedir. Şayet binaların çatı ve temeli için de ısı yalıtımı sistemi yapılmış ise bu oran yüzde 60 lara kadar çıkabilmektedir. Mantolama yapılarda en önemli ısı kaybı yaratan kiriş ve kolonları da içerir. Binaların dış cepheleri ve bina duvarlarının tamamını kaplamadıktan sonra mantolama sisteminden verim alınamaz.